Strona: Doktor habilitowany Wojciech Jabłoński / Zakład Modelowania Matematycznego

Doktor habilitowany Wojciech Jabłoński

2016-11-28

W dniu 23 listopada b.r. Rada Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego nadała dr. Wojciechowi Jabłońskiemu stopień doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka. Członkowie Rady Wydziału po zapoznaniu się z dokumentacją dotyczącą postępowania habilitacyjnego stwierdzili, że „dorobek naukowy dr. Wojciecha Jabłońskiego jest obszernym, ważnym i znacznym wkładem do teorii iteracji , równań funkcyjnych i układów dynamicznych”. Panu dr. hab. Wojciechowi Jabłońskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej!