Strona: Dr hab. Andrzej Włoch uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Gdańsku / Zakład Modelowania Matematycznego

Dr hab. Andrzej Włoch uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Gdańsku

2019-07-23
The 7th Gdańsk Workshop in Graph Theory

W dniach 1–5 lipca 2019 roku odbyła się w Gdańsku-Sobieszewie konferencja „The 7th Gdańsk Workshop in Graph Theory” organizowana przez Uniwersytet Gdański, Politechnikę Gdańską i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Elblągu.

Zakład Modelowania Matematycznego reprezentował dr hab. Andrzej Włoch wygłaszając referat „Some properties of generalized Fibonacci sequences”.

Konferencja połączona była z jubileuszem siedemdziesiątych urodzin prof. dra hab. Jerzego Toppa, wybitnego specjalisty z zakresu teorii grafów. W konferencji wzięło udział ponad pięćdziesięciu matematyków z całego świata.