Strona: Odznaczenia dla zasłużonych pracowników uczelni / Zakład Modelowania Matematycznego

Odznaczenia dla zasłużonych pracowników uczelni

2017-10-07

W dniu 6.10. b.r. odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2017/18, w trakcie której wręczono odznaczenia dla zasłużonych pracowników uczelni. Miło nam poinformować, że wśród odznaczonych pracowników znaleźli się również dr hab. Wojciech Jabłoński oraz dr Mariusz Startek z Zakładu Modelowania Matematycznego, którzy otrzymali Medale Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy!