Strona: Profesor Bohdan Datsko uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Białymstoku / Zakład Modelowania Matematycznego

Profesor Bohdan Datsko uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Białymstoku

2018-10-04

W dniach 20-21 września 2018 roku w Białymstoku odbyła się 10-ta międzynarodowa konferencja “Non-integer Order Calculus and Its Applications” (RRNR-2018) organizowana przez Polish Mathematical Society, Faculty of Computer Science, Bialystok University of Technology, Faculty of Electrical Engineering, Bialystok University of Technology. W konferencji wzięło udział 70 uczestników z 15 krajów.
Politechnikę Rzeszowską (Zakład Modelowania Matematycznego) reprezentował dr hab. Bohdan Datsko, który wygłosił referat “Complex dynamics in basic two-component auto-oscillation and auto-wave systems with fractional derivatives of different orders”.

Szczegółowe informacje o konferencji można znaleźć na stronie: