Strona: Stopień doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka / Zakład Modelowania Matematycznego

Stopień doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka

2017-11-23

W dniu 22 listopada 2017 roku w auli uniwersyteckiej w rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyła się uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich. Niezwykle miło nam poinformować, że dyplom doktora habilitowanego odebrał dr Wojciech Jabłoński. Stopień doktora habilitowanego nauk matematycznych w dyscyplinie matematyka za monografię Iterations in rings of formal power series nadano uchwałą Rady Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego.